Skip to contentSkip to main navigation Skip to footer

Duyurular

32. VERGİ HAFTASI KUTLANIYOR.

1990 yılından bu yana her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanmakta olan Vergi Haftası kapsamında vergi bilincinin çocuklarda ve genç nesillerde oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amaçlarıyla Hazine ve Maliye Bakanlığına bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından çeşitli tanıtım ve bilgilendirme faaliyetleri yürütülmektedir.

Bu yıl 22 Şubat – 28 Şubat 2021 tarihleri arasında kutlanacak olan 32.Vergi Haftası nedeniyle tüm yurtta çeşitli etkinlikler gerçekleştirildiği gibi ilimizde de Vergi Haftası boyunca etkinlikler yapılacaktır.

7256 Sayılı Kanun Kapsamında Yapılandırma Başvurusu ve Ödeme Sürelerinin Uzatılmasına İlişkin Bilgilendirme Ziyaretleri Yapıldı.

Defterdarımız İbrahim BAYRAKTAR, 7256 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu kapsamında bilgi vermek amacıyla, İlimiz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını ve Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret etti.

7256 Sayılı Kanun Kapsamında Yapılandırma Başvurusu ve Ödeme Sürelerinin Uzatılmasına İlişkin Bilgilendirme İçin klayınız